O Firme

Predstavujeme vám firmu Štefan HNAT - DREVOTECH

Našim cieľom je prinášať zákazníkom kvalitné výrobky za priaznivú cenu. Doraz kladieme na individuálny prístup a rešpektovanie špecifických požiadaviek zákazníkov.

Kontakt

Štefan HNAT - Drevotech
Petrovany 410, 082 53 Petrovany
tel.: 051 / 77 97 777, 77 97 707
fax: 051 / 77 97 707
email: drevotech@drevotech.sk

Táto firma vznikla v roku 1995 v Petrovanoch pri Prešove. Pod vedením zakladateľa a majiteľa Štefana HNATA začala firma s výrobou drevotrieskových, dubových a smrekových truhiel. Rozvoj rodinnej firmy sa začal budovaním nových výrobných priestorov, investovaním do výrobných technológií na výrobu eurookien - dverí a interiérových priestorov bytov, ktoré spĺňajú tie najprísnejšie kritéria. Naše výrobky sú v zhode s ustanoveniami smernice Rady 89/106/EHS na ktoré sa uplatňuje norma EN 14351-1: 2006.

Naša firma je verná rodinnej tradícii a naše vedomosti s skúsenosti sa snažíme podávať ďalej aj pre nastávajúcu generáciu. Firme DREVOTECH ide predovšetkým o individuálny prístup, rešpektovanie špecifických požiadaviek zákazníka, priaznivú cenovú ponuku, krátku dodaciu lehotu, stabilné postavenie na trhu a samozrejme špičkovú kvalitu výrobkov dosahovanú použitými modernými technológiami výroby, kvalitnými materiálmi a kvalifikovanou pracovnou silou, i to sú dôvody prečo firma úspešne pôsobí v odvetví drevospracujúceho priemyslu a dokáže poskytovať svoje služby širokému okoliu od malých súkromných podnikateľov až po veľké spoločnosti.

Dlhoročné skúsenosti a veľa spokojných zákazníkov sú pre nás nielen dobrou vizitkou, ale aj veľkým záväzkom do budúcnosti.


Vedenie firmy

Štefan Hnát
Štefan Hnat
majiteľ firmy

Radovan Hnat
Ing. Radovan Hnat
vedúci prevádzky